„Stworzyła otwartą i bezpieczną platformę”

Trudne pandemiczne czasy, gdy wszyscy byliśmy jeszcze wciąż pełni obaw o zdrowie, ale już zmęczeni nową rzeczywistością: byciem zamkniętym w domu, zdalną pracą i nauką naszych dzieci, noszeniem maseczek, bez szans na kawę „na mieście” itp. Ludzie mieli po prostu dość… Tatiana, po krótkim briefie, bardzo szybko nawiązała kontakt z pracownikami, w prosty sposób wyjaśniała skomplikowane zagadanienia i zaproponowała ciekawe rozwiązania naszych problemów. Stworzyła otwartą i bezpieczną platformę, której tak bardzo wtedy potrzebowaliśmy!

Bogdan Szmulewicz, HRD Marketing, Sales & Medical Danone Poland
„Szybkie i trafne diagnozy”

Szybko znajduje rozwiązania. Szybko orientuje się w zadaniach. Stawia szybkie i trafne diagnozy. Szybko przechodzi od planów do działania. Kiedy siadamy do wspólnych projektów, robota pali nam się w rękach. Wolno, nieśpiesznie, beztrosko jest wtedy, kiedy Tatiana z profesjonalistki staje się przyjaciółką. Uwielbiam jej temperament, chylę czoła przed charyzmą, ufam jej do tego stopnia, że właśnie do niej przychodzę po życiowe rady.

Aneta WronaAneta Wrona, Trenerka biznesu
„Fika, Lagom i Omtanke”

Spotkanie z Tatianą najłatwiej jest mi określić za pomocą szwedzkich słów, które towarzyszą mi każdego dnia. Fika, Lagom i Omtanke. Jej wystąpienie to bardziej spotkanie przy kawie (fika) z troską i zaangażowaniem, ale pozostawiające przestrzeń na refleksję i przemyślenia (omtanke). Spotkanie prowadzone przez Tatianę (także to biznesowe) jest jednocześnie czasem ze sobą, dającym uczestnikom dokładnie tyle ile potrzeba (lagom).

Joanna Karlik-Knocińska, Volvo Firma Karlik
„Strzał w dziesiątkę”

Chciałabym serdecznie podziękować za wczorajsze szkolenie. Proszę mi wierzyć było nam bardzo potrzebne 😊 w obecnej sytuacji, codzienna walka z czasem, „przeciwnościami domowymi” – spotkanie z tak pozytywnym trenerem i stwierdzenie „że nie zwariowaliśmy” to strzał w dziesiątkę!

Uczestniczka webinaru, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
„Mnie się podobało!”

Webinar mimo, że jak na taką tematykę, którą osobiście się interesuję, był zdecydowanie za krótki, przeprowadzony przez Panią Tatianę był bardzo ciekawie i poruszył wiele wątków i trudności, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Jakkolwiek człowiek nie byłby przygotowany na różne sytuacje, warto czasem poświęcić chwilę na weryfikację swojego podejścia, zwłaszcza, że nie jesteśmy w tym sami. Mnie się podobało! Świetna inicjatywa ze strony HR 😉

Uczestniczka webinaru, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
„Czekam na więcej”

Super szkolenie z dużą dawką pozytywnej energii i wiedzy praktycznej. Prowadząca Pani Tatiana Mindewicz–Puacz to profesjonalistka w 100% – zaczarowała swoim szkoleniem zarówno panów, nawet tych z 20 – letnim stażem małżeńskim 😊 jak i młodych tatusiów 😊. Dla nas kobiet, było to tym bardziej cenne spotkanie, ponieważ otrzymałyśmy cenne wskazówki jak „przeżyć i nie zwariować”. Wszystko super😊 Bardzo ciekawe szkolenie, które przyda się w relacjach służbowych i w prywatnych.” Polecam i czekam na więcej.

Uczestniczka webinaru, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group